Marketing

Konference HORECA Special 2003: pomoc při přípravě firem na vstup do Evropské unie

Vysoká škola hotelová Praha, Národní federace hotelů a restaurací ČR, sdružení HO.RE.KA ČR a SPOLHOST a poradenská firma INCOMA Consult založily v roce 2001 tradici odborných a společenských setkání majitelů a managerů firem podnikajících na českém gastronomickém a hotelovém trhu. Prvních 2 ročníků konferencí, pořádaných pod názvem HORECA se zúčastnilo celkem přes 700 restauratérů, hoteliérů a jejich dodavatelů.

Enormní zájem účastníků o tyto konference vedl organizátory nejen k rozhodnutí uspořádat 3.ročník tohoto vrcholového setkání (HORECA 2003, Top Hotel Praha, 6.11.2003), ale i k zahájení příprav specializovaného setkání věnovaného vysoce aktuální problematice přípravy na vstup do Evropské unie. To se pod názvem HORECA Special 2003 uskuteční dne 20.5.2003 v Kongresovém centru Brno, a to jako součást nového veletržního projektu G+H, realizovaného společností Veletrhy Brno.

Konference HORECA Special 2003 bude rozdělena do 2 hlavních částí. Její úvodní blok, moderovaný prof. Jindrou, rektorem Vysoké školy hotelové Praha, bude diskutovat vliv vstupu ČR do Evropské unie na různé úrovně podnikání. Celostátní a mezinárodní aspekty pokryje vystoupení nového ředitele České centrály cestovního ruchu p. Gladiše. Další referát se bude zabývat dopady na region – na příkladu Jihomoravského kraje seznámí účastníky s očekávanými vlivy vstupu do EU hejtman p. Juránek. Problematika přípravy hotelových a restauračních firem bude obsahem navazující panelové diskuse, které se zúčastní pí. Luprichová, prezidentka asociace HO.RE.KA ČR a p. Vacho, prezident Národní federace hotelů a restaurací ČR.

Druhý programový blok, řízený p. Mužíkem, partnerem INCOMA Research, bude věnován vývoji HORECA sektoru ve střední Evropě a hledání pozitivní inspirace pro naše domácí podnikání. S referátem na toto téma vystoupí experti na gastronomii a cestovní ruch z Rakouska (p. Magoy z Fessel-GfK Wien), Slovinska (pí. Konič z Gral – iteo Ljubljana) a Slovenska (p. Kučera, vice-prezident Zväzu hotelov a reštaurácií SR). Diskusi nepochybně zpestří i vystoupení pí. Skage z významné mezinárodní dodavatelské společnosti Rieber&Son.

Konference se koná za podpory generálních partnerů, jimiž jsou Veletrhy Brno a Vitana. Novinky z přípravy konference jsou průběžně publikovány na serveru www.horeca21.cz . Zde je také k dispozici úplný program konference a on-line přihláška.

Podrobnější informace o konferenci je připraven podat Petr Štěpánek,
e-mail: stepanek@incoma.cz

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!