Reklama

Elektroprodejny Expert rozdávají sázky u Tipsportu

Řetězec odborných prodejen Expert Elektro a sázková kancelář Tipsport připravili společnou marketingovou aktivitu v průběhu konání fotbalového mistrovství Evropy v Polsku a na Ukrajině.

„Každý zákazník, který si u nás koupí vybraný produkt, dostane zdarma jako bonus sázku u Tipsportu v hodnotě minimálně 1.000 korun a může si tipnout, kdo vyhraje EURO,“ popisuje princip spolupráce obou společností Ladislav Pospíšil, marketingový ředitel Expert ČR. „Unikátním prvkem této akce je, že každý kupující může mít při správném tipu nejen celý nákup zadarmo, ale může ještě mnoho tisíc korun navíc vyhrát.“

Kdo si například v kterékoliv z 54 maloobchodních prodejen Expert Elektro nebo v e-shopu www.expert.cz koupí LED televizor Samsung s internetovým prohlížečem za 14.999 Kč, a vsadí si za obdrženou volnou poukázku u Tipsportu na to, že EURO vyhrají Češi, a skutečně se tak stane, vyhraje 60.000 korun. „Český tým má totiž před zahájením šampionátu kurz 60:1, takže se vyhrává šedesátinásobek vkladu,“ vysvětluje Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu. Největší favorit mistrovství Evropy Španělsko má kurz 3,5:1, následuje Německo s kurzem 4:1 a Nizozemsko s kurzem 8:1.

Akce je zaměřena především na muže, kteří chtějí sledovat kvalitní přenosy z mistrovství Evropy a pořídit si nový televizní přijímač. Volné sázky u Tipsportu tak lze získat především za nákup televizí Samsung, Sharp či Philips, ale Expert ČR zařadil do nabídky například i ultrabook značky Acer. Za některé produkty může zákazník obdržet i dvě či tři tisícikorunové sázenky. Nápad na tento projekt vzniknul ze spolupráce firem Expert ČR a Tipsport s reklamní agenturou U&WE Advertising, která byla pověřena jeho realizací a produkcí reklamní kampaně. Její součástí je například direct mailing do poštovních schránek v okruhu 35 km od každé prodejny Expert Elektro, nasazení billboardů, in store reklama, ale i speciální internetová adresa www.vsadtenaviteze.cz. Zde jsou uvedena jak pravidla celého projektu, tak i výsledky všech zápasů na mistrovství Evropy a také aktuální kurzy Tipsportu na případný triumf každé účastnické země.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!