Průmysl

První letošní novinkou Stocku Plzeň – Božkov je Švestka

Společnost Stock Plzeň přichází na trh s již třetím nízkoalkoholickým nápojem s přírodní ovocnou chutí. Letošní novinka Švestka Božkov navazuje na loňské úspěchy Jablka Božkov a Višně Božkov. Švestka Božkov je charakteristická příjemně natrpklou chutí švestek, která je kombinována s nejjemnějším lihem.

„Nízkoalkoholické nápoje s ovocnou chutí jsou hitem poslední doby a jsou oblíbené především u mladších konzumentů. Logicky proto portfolio těchto produktů dále rozšiřujeme,“ uvedl generální ředitel Stocku Plzeň – Božkov Martin Petrášek.

Skutečnosti, že Švestka, Jablko a Višeň jsou určeny především mladým lidem odpovídá i netradiční design těchto produktů, který se výrazně liší od podoby „klasických“ výrobků. Jablko i Višeň si po svém uvedení na trh okamžitě získaly obrovskou popularitu.

Švestka Božkov obsahuje 16 procent alkoholu a na trh bude uvedena v litrovém a půllitrovém balení. Všechny suroviny použité k výrobě této novinky jsou stoprocentně přírodní – od šťávy z čerstvých švestek, přes jemný líh až po kvalitní plzeňskou vodu. Švestka Božkov nejlépe chutná vychlazená bez jakýchkoliv přísad, ale výborně se uplatní i v originálních koktejlech. Milovníky osvěžení ovšem potěší nejen skvělá chuť a vůně čerstvých švestek, ale i cena, která je podstatně nižší než u podobných konkurenčních nápojů. Půllitrová láhev Švestky Božkov bude v obchodech k dostání za zhruba 80 korun. Přitom zárukou vysoké kvality je samotný výrobce nápoje, Stock Plzeň – Božkov, jehož produkty patří k nejoblíbenějším lihovinám mezi českými spotřebiteli.

Čtěte také