Služby

Workshop „Možnosti pro firemní akce“

Portál FiremniAkce.cz a Veletrhy Brno, a.s. ve spolupráci s agenturou Agency FCT připravili jako doprovodný program k veletrhům cestovního ruchu GO & REGIONTOUR 2006 workshop „Možnosti pro firemní akce“.

Toto specializované setkání je určeno manažerům ve firmách, kteří mají na starosti zajišťování akcí, stejně jako hoteliérům a dalším zájemcům o programové nápady v oblasti firemních a společenských akcí. V rámci workshopu budou k vidění netradiční formy programu – ukázky možností v interiéru i exteriéru, případová řešení – ochutnávky programu. Dozvíte se, jak udělat dobrou firemní akci. Workshop bude probíhat ve čtvrtek 12. ledna 2006 od 13 hodin jako součást sekce HOTELY 2006.

Účastníci workshopu mají zvýhodněný vstup na veletrh cestovního ruchu – registrační poplatek činí 60,- Kč namísto 500,- Kč vstupného ve dnech pro odborníky. Prohlídku veletrhu doporučujeme všem účastníkům, protože na jednom místě je soustředěna nabídka regionů, cestovních kanceláří a agentur. Jistě žádaná bude nabídka konferenčních možností hotelů.

Workshop se stane setkáním odborníků, bude se zabývat trendy a novinkami v oblasti firemních akcí a incentivní turistiky. Hoteliérům nabídne neotřelý pohled na potřeby firem, nabídne kontakty a programové nápady. Větší část workshopu je věnována představení programových produktů a jednání v příjemném prostředí sekce HOTELY 2006. Mezi ochutnávky programových možností, které si účastníci budou moci vyzkoušet patří oblíbené mobilní casino. O zábavu se postará taneční orchestr Josefa Hlavsy. Připraveno bude občerstvení a catering s ukázkou stolničení doplní barmanská show. Workshop představí i naprostou novinku – program pro firemní akce „HRY A HLAVOLAMY“ včetně setkání se sběratelem hlavolamů RNDr. Jaroslavem Flejberkem.

„Vizitky návštěvníků budou slosovány o hodnotné ceny jako je například pobyt v hotelu“, slibuje Pavel Hofrichter, zástupce portálu FiremniAkce.cz. Informační a poradenské centrum pro firemní akce www.FiremniAkce.cz pomáhá pracovníkům firem zabezpečit organizaci firemních i společenských akcí jako například školení a seminářů, firemních setkání, tiskových konferencí, výjezdních partnerských setkání, banketů, rautů, teambuildingových a outdoorových akcí, prezentačních akcí atd.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *