Průmysl

Aplikace ICQ zdarma pro iPhone dobývá žebříčky iTunes

ICQ jako celosvětový lídr v poskytování služeb „Instant Messaging“ rozšířil své mobilní služby i na vlastníky iPhone, kteří si mohou aplikaci ICQ stáhnout v internetové prodejně iTunes. Během 48 hodin se aplikace ICQ, která nyní umožňuje držitelům iPhone komunikovat prostřednictvím ICQ kdekoliv a kdykoliv, stala nejstahovanější aplikací na německých iTunes.

Oficiální ICQ verzi pro iPhone, jež lze stáhnout pouze z iTunes, je dokonalým doplňkem k ICQ na PC. ICQ uživatele, kteří vlastní iPhone, mohou zůstat v kontaktu se svými oblíbenými přáteli či kolegy jak z domova a v práci, tak také i mimo ně – na cestách, kdykoliv a odkudkoliv. Volně dostupná aplikace ICQ na iTunes odstraňuje všechny překážky v globální komunikaci, navíc dává uživatelům přístup do celého světa z pohodlí svého mobilního telefonu.

Všichni uživatelé iPhone si mohou stáhnout ICQ aplikaci v iTunes a užívat si neomezené služby posílání ICQ zpráv na osobní mobilní telefony zdarma. Aplikaci ICQ obohatí a dodá větší atraktivity pro ICQ komunikaci to, že iPhone podporuje kreativní zvuky a démony při posílání zpráv přátelům. Nebo u modelu iPhone se zabudovaným fotoaparátem je možné upravovat i ty nejbláznivější fotky do svých jednotlivých ICQ účtů.

“Aplikace ICQ pro uživatele iPhone je součástí pokračujících aktivit ICQ v oblasti mobilní platformy a přichází v souvislosti s uvedením mobilního zařízení značky ICQ,“ řekl viceprezident ICQ, Ofer Oved. „Vytvoření této výjimečné Instant Messaging služby je dalším krokem směrem k uživatelům v nabídce multi-platformního komunikačního centra s vysokou mírou flexibility a svobody nezbytné pro efektivní komunikaci.“

-red-

Čtěte také