CRM

SPSS představuje novou verzi dataminingového nástroje

Společnost SPSS Inc., světový dodavatel Predictive Analytics Software (PASW), uvedla novou verzi softwaru pro data mining a text mining. PASW Modeler 13.0 (dříve Clementine) a PASW Text Analytics 13.0 (dříve Text Mining for Clementine) přináší rozšíření a automatizování funkcí data miningu a text miningu, které ocení především běžní uživatelé. Zkušeným analytikům naproti tomu PASW Modeler 13.0 a PASW Text Analytics 13.0 zajistí flexibilnější a přesnější výsledky založené na komplexní analýze dat.

Podle slov Jana Řeháka, ředitele a jednatele SPSS CR, představují obě nové verze nejmodernější nástroje pro efektivní zacílení vložených prostředků: „PASW Modeler 13.0 snadno zautomatizuje datamingový proces, který našim zákazníkům umožní rychleji získat prediktivní model či analýzu potřebnou pro zaměření se na nejvýnosnější aktiva firmy. PASW Text Analytics 13.0 firmám zase poskytne komplexnější představu o jejich zákaznících, čehož se dá využít například při plánování marketingových kampaní.“

PASW Modeler 13.0 hodnotí a aplikuje analytické modely rychle a přehledně tak, aby uživatelé mohli řešit skutečné obchodní problémy. Díky jednoduchému uživatelskému grafickému rozhraní vytváří PASW Modeler 13.0 modely rychleji a efektivněji, čímž optimalizuje marketingové kampaně a zvyšuje míru věrnosti zákazníků. Také hladká integrace s platformou Predictive Enterprise Services je důležitá k automatizaci modelovacích možností a zvýšení celkové produktivity.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!