Marketing

WLW-HOTELY – profesionální pomocník pro prezentaci prostorů

Tlak konkurence v oblasti hotelového ubytování sílí. Hotely jsou proto nuceny rozšiřovat svou paletu nabízených služeb a čím dál tím více zaměřují svou pozornost na business klientelu. Z tohoto důvodu se WLW rozhodlo pomoci těmto společnostem při prezentaci jejich služeb a zahájili činnost na projektu WLW-Hotely. Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak nalézt informace, je bezesporu využití internetu.

Společnost WLW přináší volně přístupnou ucelenou databázi hotelů a společností, které nabízí prostory pro pořádání kongresů, konferencí, seminářů, školení, firemních akcí. Na internetové adrese www.wlw.cz naleznete zdarma kontakty na organizace, které poskytují veškeré služby k zajištění těchto akcí. Do projektu jsou zahrnuty hotely, které mají tři a více hvězdiček a disponují prostory vhodnými pro pořádání akcí různého charakteru od malých po ty největší.

Vzhledem ke zvyšujícímu se zájmu firem nalézt vyhovující prostory pro pořádání svých akcí, byl v loňském roce spuštěn projekt WLW-Hotely. V České republice dnes působí velké množství zahraničních nadnárodních společností, které pořádají různé akce pro své zaměstnance, od školení po setkání managerů z celého světa. Vzniká tak řada požadavků na organizace, které se zabývají pořádáním kongresů, konferencí, seminářů a školení, a proto jsou pro náš systém a jeho uživatele zajímavé jak hotely s prostory pro menší počet účastníků, tak i ta největší kongresová centra.

Společnost WLW (Wer liefert was?, Kdo co dodává?) byla založena v roce 1948 v Hamburku jako vydavatelství. První víceoborový adresář byl však publikován již o 16 let dříve při příležitosti pořádání veletrhu v Lipsku. V České republice společnost působí již osmým rokem. WLW se rozhodla využít svých dlouholetých zkušeností s vydávání tištěných adresářů a CD-ROMů a v roce 1995 spustila internetový B2B systém. V současné době získávají uživatelé WLW z celého světa informace o více než 410.000 firmách typu business-to-business z 15 evropských států v 11 světových jazycích. Produkty těchto společností jsou rozděleny do více než 46.000 skupin výrobků a služeb.

Uživateli WLW jsou manažeři a zaměstnanci firem ze sféry B2B, což potvrdil výzkum uživatelů WLW, který proběhl v červnu letošního roku. Systém zaznamenává přes milion návštěvníků z celého světa měsíčně. Uživatelé nehledají potenciální dodavatele podle oboru činnosti, ale právě podle konkrétního požadovaného výrobku nebo služby. Následně pak mají možnost oslovit tyto nalezené výrobce a dodavatele přímo z internetu prostřednictvím služby WLW-Market. Předností systému je, že veškeré operace zde mohou provádět všichni uživatelé internetu bez omezení zdarma.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!