CRM

Pythagoras představuje CRM modul Compass Business

Společnost Pythagoras, poskytovatel softwarových řešení v oblasti Internetu a intranetu, představila nový modul Compass Business, který je určený pro efektivní správu a práci s událostmi v obchodním procesu. Díky novému modulu lze přesně sledovat vývoj jednotlivých obchodních příležitostí, přidělovat úkoly zaměstnancům, sledovat plnění těchto úkolů, plánovat zdroje, sledovat aktuální stavy zakázek a aktivit a generovat celkové přehledy o objemu otevřeného obchodu v daném období. Přesně zaznamenané informace umožňují v neposlední řadě například jednoduché předání zakázky mezi zaměstnanci, či odděleními společnosti.

Compass Business přináší společnostem další zrychlení a zefektivnění práce. Snadná kontrola, přehledné uspořádání informací, jejich komplexnost a celkové přehledy poskytují dostatečný prostor pro plánování budoucího obchodního vývoje společnosti, nebo hodnocení dosavadního vývoje. Compass Business je dostatečně flexibilní, aby se přizpůsobil potřebám dané společnosti od propojení se stávajícími aplikacemi (synchronizace s MS Outlook, Word, Excel) až po možnost vlastní definice datových polí uživatelem.

„Myslím si, že každé společnosti přinese Compass Business mnoho nových výhod a zjednodušení práce. Díky přesnému sledování a plánování obchodních aktivit může znásobovat svůj obchodní potenciál a v oblasti managementu předpovídat příjmy či hodnotit vynaložené úsilí oproti dosaženým výsledkům. V neposlední řadě je tu faktor spokojeného zákazníka, který díky vzorné péči bude se společností a daným obchodníkem dále spolupracovat,“ uvedl Jan Vaňous, ředitel společnosti Pythagoras.

Ceny a dostupnost
Compass Business je doplňkovým modulem CRM systému Pythagoras Compass a v současné době je dostupný v české a anglické verzi a jeho cena je 50 000,- Kč.

Zdroj: Pythagoras

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!