Reklama

Marketingová kampaň Shell a Visa

Visa Europe si pro své zákazníky – držitele karet Visa připravila speciální marketingovou kampaň nazvanou „Zaplať Visa kartou a získej slevu na palivo u společnosti Shell“. Akce je určena pro držitele karet Visa, kteří od své banky obdrží unikátní kód.

Ten využijí při koupi pohonných hmot u čerpacích stanic Shell s těmito slevami:
1) 1 Kč na každý 1 litr úsporných paliv Shell FuelSave Natural 95, Shell FuelSave Diesel, LPG, CNG, AdBlue, nebo
2) 2 Kč na každý 1 litr výkonných paliv Shell V-Power Nitro+ 95, Shell V-Power Nitro+ Racing 100 nebo Shell V-Power Nitro+ Diesel.

Kód je platný pro maximálně pět transakcí s využitím Visa karty a to při načerpání palivových hmot o objemu maximálně 70 litrů při každém tankování. Každý účastník si může ověřit platnost unikátního kódu před natankováním pohonných hmot, a to přímo na účastnících se čerpacích stanicích Shell u obsluhy.

Visa  a Shell

„Tato speciální akce Visa Europe je určena pro naše věrné zákazníky, kteří platí kartou Visa a Visa Electron. Při každém natankování u společnosti Shell dostanou jako odměnu za využívání našich služeb slevu, jejíž výše závisí podle typu zvoleného paliva. V podobných akcích budeme určitě pokračovat,“ informuje regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko Marcel Gajdoš.

Platnost akce je od 1. 4. do 30. 6. 2014 a to na území České republiky.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *