Reklama

Matěj Ruppert tančí v nové reklamě s Hanáckou vodkou

Palírna U Zeleného stromu spouští novou kampaň pro Hanáckou vodku. Její tváří se stává zpěvák Matěj Ruppert. Integrovaná kampaň ukazuje Hanáckou vodku jako ideální pití na party. Její součástí bude jak televizní spot, tak online či PR komunikace, promítne se také do outdooru nebo sociálních médií.

Pro Hanáckou vodku jde o první spojení se známou tváří. „Matěje Rupperta jsme si vybrali pro spolupráci, abychom šikovně využili jeho hudební i pohybové nadání a umění udělat tu správnou party. Chytlavá melodie jen podporuje pocit, že si chcete zatančit v baru s ním,“ upřesňuje Jan Sedláček, brand manažer značky. Komunikace dále rozšiřuje aktuální koncept Čistá vodka, čistá zábava #PureSpirit na #PureSilvestrSpirit.

Cílem nové kampaně je zvýšit povědomí o značce. „Konec roku vybízí k setkávání s přáteli a silvestrovským party. K těm neodmyslitelně patří také chytlavá hudba a tanec. Ve spolupráci s tanečníky z TV spotu chceme dát dohromady několik nekomplikovaných kroků, které se mohou lidé naučit a zatančit si na vánočním nebo silvestrovském večírku,“ upřesňuje myšlenku kampaně Jan Sedláček.

Kampaň bude k vidění v televizi, outdooru a na internetu. Onlinová komunikace zahrnuje bannery, interaktivní formáty, videa, internetovou televizi a sociální média jako taková. Televizní spot s Matějem Ruppertem je nasazen v programu veřejnoprávních i komerčních televizí. Jeho tvář se ve spojení se značkou objeví také v outdoorové reklamě ve formátu citylight vitrín.

„Jak spousta lidí ví, vodka je jedním z mých oblíbených pití. Svého času dokonce v jednom baru míchali vodku s džusem podle mého receptu. Navíc se považuji za patriota a jsem rád, když se mohu spojit s tradiční českou značkou. Na nabídku spolupráce na kampani k Hanácké vodce jsem proto rád kývl. Také jsem si po čase zase rád zatančil,“ říká ke spolupráci Matěj Ruppert.

Hanáckou vodku vyrábí podle původního českého receptu Palírna U Zeleného stromu, která je díky tradici 501 let nejstarší palírnou v Evropě. Vodka s 37,5 % alkoholu v sobě spojuje vyváženou jemnost a čistotu. Základ tvoří hlubinná voda z Prostějova a jemný melasový líh, šestkrát se filtruje přes aktivní uhlí.

Čtěte také