Komunikace

Novou marketingovou ředitelkou Havel, Holásek & Partners je Veronika Ryšávková

Veronika Ryšávková v kanceláři doposud zastávala pozici PR manažerky a ředitelky vzdělávací Akademie Havel, Holásek & Partners. Ve firmě bude i nadále zodpovídat za budování vztahů s veřejností a utváření mediálního obrazu společnosti.

Zároveň však zastřeší veškeré marketingové aktivity, včetně strategického řízení a dlouhodobého budování značky v České republice, na Slovensku i v zahraničí. Veronika Ryšávková se bude zároveň dál podílet na rozvoji Akademie Havel, Holásek & Partners a bude rovněž odpovědná za interní komunikaci.

Rysavkova

Před nástupem do Havel Holásek & Partners v dubnu 2014 pracovala Veronika Ryšávková na Ministerstvu spravedlnosti ČR, nejprve jako ředitelka tiskového odboru a tisková mluvčí, později jako vrchní ředitelka sekce kabinetu ministra, kde odpovídala za exekutivní chod celého úřadu, komunikaci dovnitř i vně resortu a vedla tým poradců. Měla též na starosti mediální politiku Legislativní rady vlády. Předtím působila v mezinárodní PR agentuře v Londýně jako poradkyně pro oblast střední Evropy a tamtéž se jako mediální specialistka podílela na lidskoprávním projektu OSN. V letech 2002 – 2009 pracovala Veronika Ryšávková jako novinářka v několika celostátních médiích, nejdéle v Týdnu a České televizi, kde se jako reportérka specializovala na legislativu a justici. Dlouhodobě se věnuje právnickému PR, popularizaci práva a mediálnímu poradenství, vede mediální tréninky pro soukromou sféru, ale také pro soudce a státní zástupce v rámci Justiční akademie ČR. Je autorkou a spoluautorkou řady popularizačních článků a knih věnujících se novému soukromému právu, v této oblasti též přednáší.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!