Marketing

Pilsner Urquell představil letošní prémiovou kolekci aukčních designových lahví

Pilsner Urquell odstartoval přípravy předvánoční dobročinné aukce exkluzivních pivních lahví, jejíž výtěžek věnuje na konto Centra Paraple. Design kolekce inspirované 175. výročím legendárního plzeňského ležáku navrhl letos umělecký ředitel sklárny Moser Lukáš Jabůrek.

Lahve půjdou do online dražby 13. prosince. Každoročně mají o tyto umělecké artefakty zájem stovky lidí. Mnozí z nich jsou připraveni za lahev zaplatit i víc než 150 tisíc korun.

Charitativní aukce Pilsner Urquell se koná už pošesté. „Každý rok vzniká speciální edice pivních lahví Pilsner Urquell, jejichž návrhy připravují ti nejlepší designéři. Máme tak možnost ukázat krásu řemesla, pivovarského i sklářského, a v předvánočním čase i pomáhat těm, kteří to potřebují – lidem, jež onemocnění míchy připoutalo na vozík,“ říká Václav Berka, starší obchodní sládek Plzeňského Prazdroje.

„Pilsner Urquell je jedinečné pivo, které inspiruje, v těžkých chvílích rozveseluje a v radostných okamžicích spojuje,“ říká Václav Berka, a doplňuje: „Věříme, že ty nejlepší věci mohou vzniknout uchováním tradic a předáváním zkušeností z generace na generaci. Proto jsme se letos v tomto projektu spojili s další českou legendární značkou, kterou je Moser.“

Letošní aukce se bude konat 13. prosince 2017. Dražba bude spuštěna v 9:00 a poběží až do 16:00. Během této doby mohou předem zaregistrovaní dražitelé přispívat libovolnou částkou, jednu z deseti lahví však získají jen ti, kteří nabídnou nejvíce. Více podrobností se dozvíte na adrese www.aukcnilahveproparaple.cz.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *