Média

PR pro Effectix.com zajistí Weber Shandwick

Agentura Weber Shandwick uspěla v tendru na PR služby pro společnost Effectix.com, která nabízí komplexní servis v oblasti internetového marketingu. Weber Shandwick bude pro Effectix.com zajišťovat externí komunikaci. Jejím cílem je navázat na dosavadní budování značky a posílit vnímání společnosti jako předního odborníka na internetový marketing.

„Nedávno jsme oslavili pět let od založení, což vnímáme jako začátek nové etapy. Provedli jsme velkou reorganizaci a nyní chceme dále růst jak v Česku, tak v zahraničí. Efektivní PR má pak naše aktivity podpořit. Při výběru jsme kladli důraz na zkušenosti a kreativní přístup,“ komentuje Kateřina Holnová, výkonná ředitelka společnosti Effectix.com.

Společnost Effectix.com nabízí komplexní služby v oblasti internetového marketingu od tvorby webových stránek, aktivit na sociálních sítích, optimalizace pro vyhledávače (SEO) až po internetovou reklamu (PPC i klasickou) a další nástroje online marketingu. Mezi více jak třemi tisíci klienty najdete například Sconto Nábytek, Ketodiet.cz, RE/MAX, Auto Kelly, Bankovní institut vysoká škola, Hypoteční banka, AZ Knihy, Zoo Brno, mBank.cz.

„Effectix.com je úspěšná firma s ambiciózními cíli. Jsem rád, že se právě na její expanzi můžeme formou PR spolupráce podílet. Těší mne také, že je to další klient pro naší ICT divizi, kterou chceme v příštích měsících ještě více posílit,“ uvádí Vítězslav Horák, ředitel agentury Weber Shandwick.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *