Média

Premier Wines si vybrala PR agenturu Relative PR & Consultancy

Nejstarší obchodník na trhu s vínem a lihovinami v ČR, společnost Premier Wines, navázala spolupráci s PR agenturou Relative PR & Consultancy. Úkolem agentury bude podílet se na budování značky Premier Wines a mediálně společnost profilovat jak u odborné, tak u laické veřejnosti. Společnost Premier Wines je předním specialistou na prodej vín od renomovaných vinařů z celého světa a prémiových značek lihovin s meziročním růstem v řádu desítek procent. Firma očekává další nárůst generovaný novými značkami v portfoliu a intenzivní podporou značek stávajících.

„Relative PR & Consultancy jsme si vybrali na základě pozitivních zkušeností z předchozích krátkodobých projektů. Od spolupráce s agenturou si slibujeme nejen medializaci našich produktů, ale především budování jména značky a upevňování našeho postavení na trhu s vínem a lihovinami,“ vysvětluje Richard Švéda, generální ředitel společnosti Premier Wines.

Společnost Premier Wines působí na trhu od roku 1992 a nabízí více než 1500 vín z celého světa a desítky značek prémiových lihovin. „Klientům neprodáváme pouze láhev alkoholického nápoje, ale snažíme se mu zprostředkovat jedinečný a neopakovatelný zážitek,“ doplňuje vizi společnosti Švéda.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!