Marketing

Rio Mare spouští Májovou jízdu

Měsíc lásky bude ve znamení pravé italské chuti tuňáka Rio Mare. Společnost Bolton Czechia připravila s Rio Mare na měsíc květen spotřebitelskou soutěž s názvem „Májová jízda“ a další marketingovou podporu své řady tuňákových výrobků. V hodnotě prodaných výrobků je Rio Mare dlouhodobě vedoucí značka v kategorii konzervovaných tuňáků. Hlavní cenou pro soutěžící jsou pohonné hmoty na celý rok zdarma od Agipu, partnera soutěže.

Podporu dostane soutěž ve většině obchodních řetězců i v tradičním trhu. „Podporovat budeme celé portfolio Rio Mare. Pro in-store komunikaci využijeme hlavně POS materiály a promo akce s hosteskami,“ říká marketing manager značky Rio Mare Pavel Kmínek. Do řady tuňákových výrobků Rio Mare patří tuňák v olivovém oleji a ve vlastní šťávě, tuňákové saláty Insalatissime, tuňákové pasty Paté, nové tuňákové paštiky Paté Rustico nebo produkty Per Pasta a Sandwich a také Rio Mare filety z lososa.

Mechanismus soutěže spočívá v zakoupení jakéhokoliv výrobku z řady Rio Mare alespoň v hodnotě 100 Kč, uschování účtenky z nákupu, webové registrace prostřednictvím formuláře na stránkách www.riomare.cz a zodpovězení vědomostní otázky. Každý hrací den mohou soutěžící vyhrát kartu na pohonné hmoty v hodnotě 2 000 Kč. Hlavní výhrou je přednabitá karta na tankování pohonných hmot na čerpacích stanicích Agip na celý rok v hodnotě 36 000 Kč.

Rio Mare

Společnost Bolton Czechia již letos vstoupila se svou klíčovou produktovou řadou do nového segmentu s novinkou Rio Mare Paté Rustico. Jedná se o přírodní a zdravou pochoutku, která spojuje oblíbenou chuť a konzistenci hrubé domácí paštiky z tuňáka a charakteristické italské suroviny. Na pultech obchodů je Rio Mare Paté Rustico k dostání ve třech příchutích – tuňáková paštika se sušenými rajčaty, tuňáková paštika s olivami a tuňáková paštika s červenou paprikou.

Spotřebitelská soutěž bude probíhat od 1. do 31. května 2014 a připravila ji ve spolupráci se značkou Rio Mare marketingová agentura Noe´s.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *