Marketing

Rukavice SensPro získaly cenu Red Dot Award v kategorii Product design 2018

Výjimečný funkční design rukavic SensPro ocenila mezinárodní odborná porota, která v letošním roce individuálně posuzovala a vybírala to nejlepší z více jak 6300 přihlášených produktů od designerů a výrobců z 59 zemí světa.

„V praxi jde o to, že hasiči sice mají oděv, který je chrání před žárem a vysokými teplotami, ale při hašení v tak nebezpečném prostředí netuší, a ani nevnímají, v jaké teplotě se pohybují. Pomocí světelného bargrafu na hřbetu rukavice se jim dostane jasná vizuální informace, zda je okolí bezpečné“, vysvětlil za firmu Holík International ředitel pro inovace Tomáš Pekař.

„LED diody na světelném bargrafu fungují jako semafor – zelená, oranžová, červená – pozor příliš vysoká teplota“, uvedl. Rukavice je navržená ve speciálním 3D anatomickém střihu, což výrazně zlepšuje obratnost a komfort pro nositele. Celý systém včetně dobíjecí baterie je prvním textilním výrobkem, který je certifikovaný pro výbušné prostředí. Součástí rukavic je aplikace do chytrého telefonu, která umožňuje upravit nastavení a zobrazuje naměřené teploty.

Ocenění si přeberou zástupci společnosti na slavnostním Red Dot galavečeru, který se bude konat 9.července tohoto roku v německém Essenu.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!