Reklama

Saatchi & Saatchi pro IKEA region Česká republika, Maďarsko a Slovensko

IKEA dokončila tender na druhou kreativní agenturu pro region Česká republika, Maďarsko a Slovensko. Od ledna 2017 zahájí spolupráci s agenturou Saatchi & Saatchi.

Tendru se účastnilo osm firem

Výběrového řízení se zúčastnilo osm agentur. Do finálového kola se dostaly agentury Ogilvy&Mather, Young & Rubicam, ACG Advanced Communication Group a Saatchi & Saatchi.

IKEA tak pokračuje ve svém záměru mít více regionálně produkovaných kampaní, které jsou připraveny na míru charakteru a potřeb českého, maďarského a slovenského trhu a jsou založeny na detailní znalosti života v domácnostech našeho regionu. „V souvislosti s tím jsme se rozhodli rozšířit naše kapacity a vytvořili jsme jasnou strukturu pro spolupráci se dvěmi kreativními agenturami, abychom byli připraveni jít tímto směrem,“ říká Michal Kroupa, manažer externí komunikace IKEA v regionu CZHUSK. „Do finálovéha kola přišly všechny zúčastněné agentury s velmi zajímavými návrhy. Agentura Saatchi & Saatchi prokázala nejen vynikající porozumění značce, ale také nadšení pro spolupráci s IKEA v rámci celého regionu, originální nápady, které reflektovaly specifické potřeby a požadavky značky IKEA a zároveň byly v souladu s našimi plány do budoucna,“ doplňuje Michal Kroupa.

IKEA zároveň pokračuje ve spolupráci se současnou kreativní agenturou Kaspen/Jung von Matt, která je partnerem IKEA už téměř pět let.

Čtěte také