Knihy

Týdny pro vzdělávání v nakladatelství Management Press

Nakladatelství Management Press, přední české nakladatelství odborné a vzdělávací literatury, k jehož profilovým edicím patří zejména jeho Knihovna světového managementu a které již od roku 1992 svou publikační činností pokrývá prakticky všechny relevantní tematické oblasti manažerské a podnikatelské teorie a praxe, připravilo na následující tři týdny zvýhodněný přístup ke svým studijním a informačním zdrojům.

Ve dnech 3. až 21. března 2014 totiž nakladatelství Management Press pořádá otevřené „týdny pro vzdělávání“ na podporu rozvoje ekonomického a manažerského vzdělávání – svým zákazníkům v tomto období nabízí mimořádnou 30% slevu z doporučené ceny všech svých knih, aby v rámci svých možností podpořilo ekonomické a manažerské vzdělávání a přispělo ke zpřístupňování nejnovějšího manažerského a podnikatelského know-how, aby bylo nápomocno zvyšování odborné způsobilosti a stimulovalo profesionální růst svých čtenářů – zájemců o odbornou a studijní literaturu z produkce nakladatelství.

Zájemcům o knihy nakladatelství Management Press je tato sleva v uvedeném období poskytována při nákupu prostřednictvím webových stránek nakladatelství www.mgmtpress.cz (v jeho e-shopu), a to na základě zadání slevového kódu provzdelavani v objednacím formuláři (v Nákupním košíku), popř. lze 30% slevu uplatnit přímo v obchodním oddělení nakladatelství Management Press při osobním nákupu knih (na adrese nám. W. Churchilla 2, Praha 3, tj. v Domě odborových svazů, 1. patro., chodba D, č. dveří 152, v prac. dny od 8 do 16:30 hod.).

Tato mimořádná sleva se vztahuje pouze na přímý prodej konečným zákazníkům ve dnech 3. až 21. března 2014 a nelze ji kombinovat s jinými slevami či rabaty, které nakladatelství Management Press poskytuje.

Čtěte také