Reklama

Usain Bolt v TV reklamě Visa Europe

Visa Europe jako oficiální partner FIFA a sponzor Mistrovství světa ve fotbale spustila v České republice reklamu s Usainem Boltem . Během cesty z rodné Jamajky na fotbalový stadion v pořadatelské zemi Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii Bolt využívá řešení, která poskytuje Visa Europe.

Jsou mezi nimi on-line platby, bezkontaktní nebo mobilní placení, a nechybí ani tradiční platba kartou. Všechny tyto platby jsou dostupné i pro českého držitele Visa karet, který si oblíbil především bezkontaktní placení. Česká republika se tak stala třetím největším trhem co do objemu bezkontaktních transakcí.

Visa

„Máme skutečně radost, že v této produktové kampani VISA Europe vystupuje právě Usain Bolt, nejrychlejší muž planety, který je také vášnivým fanouškem fotbalu. P rimárním cílem je představit nejnovější platební technologie Visa, které zjednoduší a zrychlí placení Visa kartou nebo mobilem. F otbalový fanoušek tak neztratí drahocenný čas potřebný pro sledování jednotlivých zápasů, protože v obchodě může za pití nebo brambůrky k televizi rychle, pohodlně a bezpečně zaplatit, ať již Visa bezkontaktní kartou či mobilem ,“ komentuje spuštěnou reklamu Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko. Kampaň je postavena na myšlence „sledování Bolta do Brazílie,” kdy je Usain Bolt představen jako nejrychlejší fotbalový fanoušek. Kampaň vytvořila agentura Saatchi & Saatchi , v České republice běží na televizních obrazovkách od 1. června do 13. července.

Čtěte také