Služby

Úspěšné Kroužky po patnácti letech otevírají franšízy

Oblastní franšízy otevírá obecně prospěšná společnost Kroužky, která úspěšně funguje již patnáct let v Praze a okolí a její kroužky navštěvuje více než 10 000 dětí. Nyní chce metodiku, kdy většina kroužků stojí rodiče pouhých 650 korun na pololetí, poskytnout partnerům z ostatních krajů ČR.

„Franšízantům poskytneme úplný manuál k založení a provozu společnosti,“ říká Marie Růžičková, ředitelka Kroužky o.p.s. „Přitom nepotřebují k zahájení činnosti velký kapitál, vstupní franšízový poplatek bude jen o něco vyšší než běžná měsíční mzda,“ dodává ředitelka společnosti, podle které je ideální franšízantkou žena s pedagogickým vzděláním, obchodním a komunikačním talentem, jíž například právě končí rodičovská dovolená.

Hlavními výhodami pro děti a rodiče, kteří dávají děti do Kroužků, je jednak nízká cena (za většinu kroužků se platí od 650 Kč za školní rok) a jednak skutečnost, že se zájmové aktivity odehrávají přímo ve školách a školkách. Děti proto není potřeba nikam vozit. Společnost nyní navíc zavedla i elektronické třídní knihy, díky nimž přijde po skončení kroužků rodičům email s programem kroužku. Kroužky o.p.s. také vydávají vlastní knihy a příručky ke kroužkům. Jednotlivé kroužky navštěvuje náhodně inspektorka společnosti a kontroluje práci lektorů.

krouzky pro deti_obr

Kroužky o.p.s. dětem od 3 do 15 let poskytuje zájmovou činnost jednak v tradičních oblastech jako jsou výtvarné kroužky, dětský aerobic a tanečky, bojové sporty či angličtina, hitem posledních let se ale stává vaření a vědecké pokusy. Úspěšně již funguje franšíza ve Východních Čechách, kterou vede Květa Štěrbová. Zde je nejvíc populární kroužek futsalu.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *