Reklama

Vodafone s TV Prima hledá týmy do Trosečníků na D1

Vodafone ve spolupráci s TV Prima spustil soutěž Trosečníci, do níž se nyní mohou nominovat tříčlenné týmy z celé České republiky. Dva vybrané týmy se pak na dva týdny stanou trosečníky na dálnici D1 a jediné, co budou mít s sebou pro spojení se světem, je tablet s Vodafone Turbo Internetem. Vysokorychlostním internetem Vodafone jako jediný operátor pokrývá dálnici D1.

Casting do soutěže probíhá až do 31. července. Přihlásit se je možné prostřednictvím videa, kterého se účastní všichni tři členové týmu. Video je nutné nahrát buď pomocí mobilní aplikace „PRIMA Reportér“ nebo na webové stránce www.natocvideo.cz.

Vodafone s TV Prima hledá týmy do Trosečníků na D1

Vybrané týmy trosečníků stráví u dálnice 14 dní a k dispozici budou mít pouze jedno malé zavazadlo a tablet, který bude připojen k Vodafone Turbo Internetu. Tím jsou pokryty téměř dvě třetiny území České republiky včetně hlavních dopravních tahů.

Úkolem soutěžících bude plnit soutěžní úkoly a pořizovat materiály související s obsahem soutěže. Vítězství v těchto dílčích soutěžích budou odměňována například jídlem nebo vybavením ulehčujícím soutěžícím jejich dobrodružství. O hlavním vítězi pak rozhodnou hlasy diváků. Vítězný tým s nejvíce hlasy si po dvou týdnech, 24. srpna, odnese výhru 300.000 Kč. V průběhu srpna bude možné soutěž sledovat prostřednictvím živého internetového streamu anebo v Diváckých zprávách TV Prima.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *