Reklama

Wizz Air uvede 10 videí o destinacích

Wizz Air, nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, oznámil, že během léta spustí 10 strhujících cestovatelských videí, která představí lákavou síť 98 destinací. Všemi videi diváky provedou nejpopulárnější členové posádek, ambasadoři Wizz Air.

Diváci se mohou seznámit s turistickými destinacemi a využít zasvěcené tipy, které jim pomohou při rozhodování, co podniknout ve vybraném místě.

Všechna videa natočila a sestříhala společnost Skyart Media, výrobce videí WizzTV. WizzTV byla spuštěna v roce 2013 jako součást partnerství mezi leteckou společností a touto produkční firmou, aby cestujícím prostřednictvím obrazovek představila zážitky z cestování s Wizz Air ještě před samotnou cestou nebo rezervací letenek.

Wizz Air

Všech 10 videí bude zveřejněno v nadcházejících letních týdnech na Youtube kanálu společnosti Wizz Air (http://www.youtube.com/user/WizzAirCorporate ). Jakmile bude nové video nahrané, budou ihned informováni fanoušci Wizz Air na sociálních sítích Facebook a Twitter. První video představí jako cílovou destinaci Barcelonu, kam letecká společnost nabízí 13 mezinárodních linek.

Daniel de Carvalho ze společnosti Wizz Air k tomu říká: „Jsme nadšeni, že můžeme na vrcholu cestovatelské sezóny spustit prostřednictvím sociálních médií naše prvotřídní videa o destinacích. Všechny filmy podporují cestovní ruch v prezentovaných městech a zákazníkům společnosti Wizz Air maximálně usnadní plánování další dovolené. Naše skvělá posádka, ambasadoři společnosti Wizz Air, zprostředkují divákům díky těmto krátkým filmům velké množství užitečných informací. Doufáme, že tato skvělá videa budou stejně populární jako 98 destinací naší rostoucí sítě linek.“

Laszlo Marozsi z WizzTV dodává: „Jsme hrdí na to, že společnost Wizz Air si k prezentaci 10 zajímavých destinací ze své sítě vybrala náš talentovaný tým. Inspiraci v naší nové kolekci krátkých videí najdou návštěvníci měst, milovníci slunce i dobrodruzi.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!