Služby

WIZZ Discount Club má 500 000 členů

Wizz Air pogratuloval svému 500 000. členu WIZZ Discount Clubu. Program byl zahájen v březnu 2011 a byl speciálně vytvořen pro věrné zákazníky, kteří cestují s rodinou a se svými přáteli. WIZZ Discount členství zaručuje slevu 10 EUR na všechny lety společnosti Wizz Air s cenami od 19,99 EUR. Členové klubu spolu s některými svými přáteli nebo rodinou se mohou v rámci stejné rezervace těšit na speciální slevy.

Šťastným 500 000. členem je Mihaela Cuciureanu, rumunská cestovatelka, která využila nízké ceny letenek společnosti Wizz Air, aby mohla s manželem strávit dovolenou ve slunném Španělsku. Teď bude mít více příležitostí cestovat, protože Wizz Air jí připsal na WIZZ účet na další rezervace 500 EUR.

14-10-09_WIZZ_Discount_Club_Member_I

„To je tak úžasné překvapení a navíc v den mých narozenin. S Wizz Air létám tak dlouho, že na palubě se už pokaždé cítím jako doma. A i přesto, že jsme právě na cestě do Malagy na slunnou podzimní dovolenou, už začínám přemýšlet o naší další destinaci se společností Wizz Air. Je tolik nádherných měst, tak je opravdu z čeho vybírat,“ řekla na bukurešťském letišti Otopeni před nástupem do letadla Wizz Air směrem do Malagy Mihaela Cuciureanu.

Čtěte také