Služby

AMI Communications zajišťuje propagaci výstavě Tim Burton a jeho svět

Novým klientem největší české PR agentury AMI Communications se stala společnost Art Movement, nevládní a nezisková organizace se zaměřením na kulturně-vzdělávací projekty. Hlavním cílem spolupráce je zajištění PR podpory připravované výstavy Tim Burton a jeho svět.

AMI Communications nově rozšířila své portfolio o netradičního klienta z oblasti kultury. AMI Communications zajistí výstavě Tima Burtona propagaci v médiích, mediální partnerství, tiskovou konferenci a vernisáž. Spolupráce na projektu zahrnuje také komunikaci na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+ a Instagram.

„Jsme rádi, že se můžeme podílet na přípravách a zajištění chodu celé výstavy i návštěvy režiséra a výtvarníka Tima Burtona v Praze,“ říká account manažerka AMI Communications Hana Kovaříková, která má projekt na starosti. Připravovaná výstava chce představit známého režiséra v roli surrealistického umělce, který se na svět dívá očima Střihorukého Edwarda, Alenky z říše divů či Batmana. Výstava bude probíhat od 28. března do 3. srpna 2014 v domě U Kamenného zvonu a nabídne několik set Burtonových kreseb, maleb, fotografií, skic a sochařských instalací. Výstavu pořádá organizace Art Movement společně s Galerií hlavního města Prahy, pod kurátorským vedením Jenny He a ve spolupráci s Tim Burton Productions.

Tim Burton

Art Movement spolupracuje s umělci, kurátory, lektory a kulturními manažery na krátkodobých i dlouhodobých kulturně-vzdělávacích projektech a produkčních aktivitách v České republice i na mezinárodní úrovni.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!