Služby

Společnost RITCHY si vybrala agenturu Weber Shandwick

Služby z oblasti public relations pro společnost RITCHY, předního výrobce elektronických cigaret a náplní do elektronických cigaret, tzv. e-liquidů, bude zajišťovat agentura Weber Shandwick.

Komunikace RITCHY bude zaměřena na korporátní i produktové povědomí v relativně mladém odvětví elektronických cigaret a tzv. vapování, tedy jejich užívání. Weber Shandwick v tendru uspěl díky mezinárodnímu působení a letitým zkušenostem i referencím v oblasti produktové, korporátní a krizové komunikace.

V první fázi projektu se RITCHY s agenturou Weber Shandwick zaměří na komunikaci v České republice a také na monitoring mediálního dění v oblasti elektronických cigaret po celé Evropě. V případě úspěchu bude kampaň rozšířena na další klíčové trhy RITCHY v západní a střední Evropě, jako jsou Velká Británie, Německo, Itálie či Rumunsko. Kampaň bude centrálně koordinována z Prahy, kde také sídlí centrála společnosti RITCHY.

Dynamicky se rozvíjející společnost RITCHY v současné době buduje síť obchodních partnerů především na evropském trhu. Společnost také personálně posiluje a nedávno jmenovala nového generálního ředitele a sales manažera. Úkolem generálního ředitele Zdeňka Klofáče bude budovat prémiové značky RITCHY a LIQUA v podmínkách nekonsolidovaného trhu. Libor Šašek, nově nastoupivší sales manažer, se postará o stabilizaci vývoje businessu na českém a slovenském trhu a o podporu lokálního prodeje pomocí implementace nového obchodního modelu.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!