banner_left
Marketing

Centrum Černý Most zahájí provoz ledové plochy

Centrum Černý Most se do vánoční atmosféry zahalí již v sobotu 12. listopadu, kdy svým zákazníkům přinese hned několik dárků. Pod taktovkou populárního moderátora Leoše Mareše bude v 17 hodin slavnostně rozsvícena vánoční výzdoba.

V rámci programu se uskuteční i koncert a autogramiáda Jany Kirschner, držitelky řady hudebních ocenění včetně několika titulů Zlatý slávik pro nejlepší zpěvačku roku, s kapelou. Zároveň bude zahájen provoz nové ledové plochy s půjčovnou bruslí před západním vstupem do centra. Obě služby budou návštěvníkům k dispozici denně od 9 do 21 hodin po dobu více než třech měsíců. V sobotu 12. listopadu mohou navíc zákazníci centra od 19.00 hodin bruslit zcela zdarma. V dalších dnech bude jednorázové vstupné činit 60 Kč. Členové věrnostního programu Centra Černý Most mohou využít 50% slevy na půjčovné bruslí.

ccm_vanoce_big

U západního vstupu do centra adventní atmosféru podpoří rovněž živý betlém s dřevěnými sochami od řezbáře Jana Kužela, jež zhotovil speciálně pro Centrum Černý Most roku 2014, a osm stánků s vánočním sortimentem.

„Našim zákazníkům dáváme vánoční dárek již v listopadu. V rámci slavnostního programu totiž zahájíme provoz ledové plochy, kterou mohou využívat nejen o Vánocích, ale i na jaře. V sobotu 12. listopadu bude navíc bruslení pro všechny návštěvníky zcela bezplatné,“ shrnul Tomáš Urbanovský, ředitel Centra Černý Most.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *