Služby

Centrum Chodov v září nabídne módní inspiraci

Září se v Centru Chodov ponese na módní vlně. Jeho návštěvníci se mohou inspirovat tipy pro nadcházející sezónu, využít akčních nabídek prodejen nebo se rovnou svěřit do péče odborníků, kteří jim pomohou s proměnou vizáže.

Těšit se na ně budou nejen profesionální stylisté, kadeřníci a make-up artisti, ale o víkendech také VIP hosté. Každý den v termínu od 31. srpna do 13. září čeká na jednoho ze zájemců proměna zdarma.

„Podzim je v Centru Chodov již tradičně spojen s programem nabitým módní inspirací. Nejinak tomu bude i letos, kdy jsme se rozhodli poskytnout 14 zájemcům kompletní módní a kosmetickou proměnu zdarma. Věřím, že naši zákazníci tuto extra péči ocení,“ shrnula Kristína Naňová, Senior Marketing Manager Centra Chodov.

Program dvou zářijových víkendů pod taktovkou známých osobností se navíc odehraje na pódiu na Čtvercovém náměstí Centra Chodov a tyto proměny budou prezentovány i na facebookovém profilu centra pro zvolení té nejzdařilejší. Vítěz s nejvyšším počtem „like“ bude odměněn dárkovou kartou Centra Chodov. Sobotou 5. září provede populární herec a moderátor Lukáš Hejlík a nedělí pak Miss České republiky 2003 Lucie Křížková-Váchová. Následující týden ozdobí stylový program 12.–13. září svou přítomností Česká Miss 2010 a zpěvačka Jitka Boho-Válková, která se zároveň ujme i role moderátorky. Speciálním hostem tohoto víkendu bude Petra Vančurová, autorka populárního blogu PetraLovelyHair.com a dvojnásobná vítězka titulu Blogerka roku z let 2013 a 2014 v kategorii BEAUTY.

Čtěte také