Branding

City Self Storage se změnilo na Less Mess Storage

V těchto dnech byl dokončen proces změny značky samoskladovacích prostor City Self Storage, jejichž novým vlastníkem se stala společnost Less Mess Storage Inc. Ta v České republice a v Polsku převzala pět skladovacích budov s celkovou pronajímatelnou plochou přes 16 700 metrů čtverečních.

Less Mess Storage se tak stal největším řetězcem v oblasti samoskladování ve střední a východní Evropy. Cena transakce byla 14 000 000 EUR. O komunikaci rebrandingu se stará agentura PR inkubátor.

Less Mess Storage

Less Mess Storage má nyní celkem pět budov, tři v Praze a dvě ve Varšavě. Všechny sklady byly přejmenovány, proběhla výměna log na střechách, fasádách a reklamních poutačích, klienti jsou nově odkazovaní na webové stránky www.lessmess.cz.

„Rebranding a nastavení nových firemních procesů proběhlo bez komplikací a koncového zákazníka se to nijak nedotklo. Po této úspěšné transformaci se nyní zaměříme zejména na rozšiřování skladových prostor v naší pobočce v pražských Holešovicích,“ představuje svou vizi Ondřej Šubrt, general manager Less Mess Storage pro Českou republiku.

Akvizice se uskutečnila 28. dubna 2014, ovšem proces postupného změny majitele byl dokončen v těchto dnech. Guy Pinset, CEO Less Mess Storage Inc, dodává: „Akvizice neznamená pouze změnu loga společnosti. Měníme vnitrofiremní struktury, systém financování a celkově jsme restrukturalizovali fungování společnosti. Od dubna do srpna proto vzrostla obsazenost všech našich skladů v České republice a v Polsku k 80 procentům, což je meziroční nárůst o 4 %. V USA je samoskladování fenomén. Chceme tento trend posílit i v České republice.“

Samoskladovací prostory Less Mess Storage poskytují služby v oblasti skladování, stěhování nebo archivace. Sklady jsou přístupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok. Prostory jsou monitorované a plně zabezpečené. Mezi zákazníky patří jak nadnárodní firmy, které si pronajímají kóje o velikostech až 30m2, tak i koncoví zákazníci, pro něž jsou k dispozici kóje už od velikosti 0,5m2.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!