Reklama

Fanoušci Star Wars si v Kauflandu přijdou na své

Čekání všech fanoušků Star Wars se blíží ke konci, ve čtvrtek 17. prosince 2015 vtrhne do kin již sedmý díl ze série Hvězdných válek – Star Wars: Síla se probouzí. I Kaufland se připojuje k této galaktické události a nabízí všem fanouškům tohoto díla široký sortiment různých druhů výrobků s motivy hvězdných hrdinů.

Již nyní si mohou zákazníci vytvořit galaxii v ložnici zakoupením povlečení, polštářů a dek. Děti i dospělí budou moci své hrdiny nosit na tričkách, mikinách, kšiltovkách, ale i pyžamu, ponožkách nebo spodním prádle. Hrdiny jako mistra Yodu, R2-D2 nebo Stormtroopera pak najdou na papírnickém zboží, USB flash discích a k mání bude také mnoho hraček. Chybět nebudou různé figurky, dětský kostým Darth Vadera… a mnoho dalšího.

kaufland_starwars_big

Kromě toho ve vybraných prodejnách Kaufland, konkrétně v Praze – Michli, Brnu – Ponavě a Ostravě – Zábřehu, si mohou zákazníci pořídit fotografii s jedním z nejznámějších hrdinů série Hvězdné války. V prodejně je umístěna fotostěna, na které je postava Stormtroopera v životní velikosti.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!