Výzkum trhu

Ipsos Central Europe Cluster otevřel v říjnu novou kancelář v Rakousku ve Vídni

Ipsos Austria bude fungovat jako full servisová agentura, která se bude v rámci zaměření na výzkum trhu a veřejného mínění koncentrovat na lokální rakouský business, který se nejvíce předpokládá v Loyalty a Marketingu.

Ipsos Austria je součástí clustru Central Europe, který zahrnuje Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a teď nově i Rakousko.
„Naším cílem je využít zkušenosti z CR, SR a HU také v Rakousku a efektivně využívat kapacitu v celém CE clustru“ řekl Radek Jalůvka CEO Ipsos Central Europe Cluster.

Veškeré výzkumy v Rakousku budou řešit expertní týmy jednotlivých business units Ipsosu v Praze, za podpory prodejních týmů v Rakousku, řízených novou ředitelkou Ipsos Austria – Karoline Sederl-Bartosch.

V Rakousku proběhne celá řada public relations aktivit, první akcí bude slavnostní otevření pobočky Ipsosu ve Vídni 18. listopadu 2016 za účasti zakladatele Ipsosu – pana Didier Truchot. Na jaře r. 2017 se uskuteční ve Vídni první klientská konference zaměřená na EFM (enterprise feedback management) a mystery shopping.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!