Komunikace

Jan Révai se stal novou tváří prodejce automobilů TUkas Group

Novým ambasadorem skupiny TUkas Group se stal Jan Révai – herec, tanečník, moderátor a porotce oblíbené taneční soutěže StarDance.

Automobilovému prodejci propůjčí Révai svůj hlas i tvář a propojí komunikaci jednotlivých společností TUkas Group, které poskytují komplexní služby několika předních automobilových značek od dealerství přes autorizovaný servis až po leasing.

Hvězda retro filmu Rebelové, dramatu Gangster Ka nebo poslední filmové novinky Filipa Renče, Lídy Baarové, má k automobilům velmi kladný vztah. Mnozí netuší, že se tento pohledný herec a tanečník vyučil automechanikem a auta a motorky jsou jeho velkou životní vášní.

„K automobilům jsem měl vždycky blízko, je to moje srdeční záležitost. Jsem hrdý, že se stávám členem rodiny TUkas Group. Říkal jsem si, že pokud bych se měl stát ambasadorem, tak jedině u značky, se kterou se budu stoprocentně ztotožňovat. Navíc je to ryze česká společnost, která si na českém automobilovém poli vybudovala silné postavení díky kvalitně odvedené práci, a to se cení,“ komentuje novou spolupráci Jan Révai.

Revai_tukas_big

„Jan Révai je perfektní volba. Představuje moderního muže s vášní pro automobily a zájmem o kvalitní servis. Myslím, že jsme si nemohli přát lepšího ambasadora,“ dodává marketingový ředitel TUkas Group, Pavel Kunert.

Jan Révai v současnosti brázdí české silnice v zapůjčené Škodě Superb kombi, která patří mezi jednu z vlajkových lodí značek TUkas Group. Jedním z prvních projektů vzešlých z nové spolupráce bude realizace zábavně-edukativních videí s užitečnými radami a tipy pro zákazníky TUkas Group i ostatní automobilové nadšence.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *