On-line

Internet Effectivenes Awards 2011 zná shortlisty

Soutěž posuzující efektivitu a obchodní přínos internetových řešení Internet Effectiveness Awards zná shortlisty nominací postupujících do druhého kola hlasování odborné poroty. Ta letos hodnotila rekordní počet přihlášených prací. Do soutěže bylo zařazeno celkem 88 projektů v  12 dostupných kategoriích.

Do druhého kola nakonec postoupilo 37 řešení, ze kterých porota zvolí vítěze všech kategorií a v závěru poté i celkového vítěze Grand Prix IEA 2011. Již tradičně byl mezi přihlašovateli největší zájem o kategorii Ocenění za inovace, kde se sešlo téměř na čtyři desítky prací. V ústraní však nezůstaly ani zbývající kategorie, např. Nejlepší využití sociálních sítí a virálního marketingu s 17 nominacemi nebo Nejlepší portál s 19. Zájem byl i o nově zavedené kategorie oceňující Nejlepší mediální kampaň nebo Nejlepší mobilní aplikaci a použití mobilního marketingu.

„Letošní ročník IEA potvrzuje, že o kvalitní řešení není na českém internetu nouze a počet nominací to jedině dokládá. Ve velké konkurenci kvalitních řešení je velkým úspěchem už postup na shortlist. Všem postupujícím proto gratulujeme k tomuto dílčímu vítězství,“ uvedl Michal Kříž, prezident pořádající Asociace.BIZ

Výsledky letošního ročníku budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru 27. září. v Paláci Lucerna. Hosté se mohou těšit na netradiční atmosféru a nejedno překvapení. Řešení postupující na shortlist si můžete prohlédnout na stránkách soutěže www.iea.cz .

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *