Obchod

Halle Berry novou tváří společnosti Deichmann

Není žádným tajemstvím, že koncem roku 2011 natáčela Halle Berry v německé Postupimi v Babelsberg Filmstudios celovečerní film Cloud Atlas. Co ale tajila, byl fakt, že v Německu stanula před kamerou ještě jednou.

Bylo to v Berlíně, kde pod vedením režiséra Michaela Haussmana natáčela televizní reklamní spot, se kterým bude v Evropě od začátku března propagovat vlastní kolekci obuvi. Pod názvem „Halle Berry Collection by 5th Avenue“ se skrývá 40 lehkých, ale přesto elegantních a ženských letních modelů. A zatímco se cena filmu Cloud Atlas pohybuje ve „vyšší lize“, jedná se o nejdražší německou filmovou produkci všech dob, kolekce nesoucí jméno Halle je cenově velmi příznivá. Nabízena bude exkluzivně ve 21 evropských zemích největším maloobchodním prodejcem obuvi v Evropě – skupinou DEICHMANN.

Spolupráce byla oficiálně oznámena v essenské Grugahalle na setkání spolupracovníků skupiny DEICHMANN. „Velice nás těší spolupráce s Halle Berry. Je to velká umělkyně a mezinárodní ikona stylu,“ komentuje tuto novou spolupráci majitel skupiny Heinrich Deichmann. „Považujeme Halle Berry s její naprostou přirozeností za dokonalou módní velvyslankyni, která svou kolekcí bude inspirovat mnoho žen.“ Jak sama držitelka Oscara Halle říká, obuv pro ni není jen pouhou součástí oděvu: „Obuv vyjadřuje osobnost. Říká velmi mnoho o její nositelce. Když máte v pořádku obuv a účes, vypadáte dobře.“ S vytvořením vlastní kolekce se jí údajně „…sen stal skutečností. Vždyť která žena by nechtěla mít své jméno na kolekci módní obuvi. To je prostě vážně něco!“

Ke svému výběru obuvi říká Halle Berry následující: „Moje kolekce 5th Avenue je něco, co mě inspiruje. Tato obuv je lehká a na nošení nekomplikovaná pro jakoukoli ženu. Je módní a dostupná – a o to v mé kolekci jde.“

Přesně tato kritéria modely opravdu splňují: lodičky s otevřenou špičkou na klínovém podpatku, sandálky s pásky a pásková obuv na klínu se skvěle hodí ke kratším džínům a ležérnímu tričku stejně jako k maxi šatům, které budou letos extra barevné.

Obuv z této kolekce na Jaro / Léto bude v prodeji ve 21 evropských zemích od 5. března 2012. Ceny obuvi se pohybují od 899,- do 1 399,- Kč, kabelky jsou k dostání od 799,- Kč.

DEICHMANN nespolupracuje na kolekci 5th Avenue s mezinárodně známou hvězdou poprvé – v minulosti se na kolekcích podílely kapely Pussycat Dolls, Sugababes a modelka Cindy Crawford.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *