Obchod

Oblíbené Zlaté Oplatky nyní v rodinném balení s vysokým obsahem mléčné čokolády v náplni

Prázdniny jsou v plném proudu, avšak nejen během nich nacházíme řadu příležitostí k výletům, a to ať už v rodinném kruhu nebo s přáteli. Lahodnou motivací při každém dobrodružství nebo dýcháncích na zahradách mohou být nyní Zlaté Oplatky, které si můžete vychutnat i ve větším, 180g balení. A není to jediná novinka, která příznivce Zlatých Oplatek potěší. Tu další poznáte, když se do oplatky zakousnete – díky vylepšené receptuře totiž obsahují více než 45 % mléčné čokolády v náplni, takže čokoládový požitek je nyní opravdu intenzivní.

„Zlaté Oplatky patří k velmi oblíbeným pochoutkám z rodiny Zlaté, stejně tak i čokoládová příchuť, která je druhou nejoblíbenější příchutí u našich spotřebitelů. Právě proto jsme chtěli našim spotřebitelům nabídnout ještě vyšší kvalitu vylepšením čokoládové náplně, která nyní obsahuje více jak 45% mléčné čokolády. Věřím také, že zejména rodiny ocení praktické balení oblíbených oplatek, které se hodí na cesty i pro návštěvy ke kávě a čaji,“ doplňuje Nikola Matolínová ze společnosti Kraft Foods, která pečuje o značku Zlaté na českém trhu.

Zlaté Oplatky v rodinném balení jsou proto ideálním společníkem na cesty, ale i jako zásoba pro případ nečekané návštěvy. Báječně se totiž hodí k čaji či kávě a jejich velikost přímo svádí k tomu neustále je „ochutnávat“. Jistotou vždy bude jejich plná, velmi jemná chuť a také použití vybraných kvalitních surovin. Vyšší obsah mléčné čokolády navíc dodá oplatkám ještě výraznější chuť.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *