On-line

První česko-slovenský srovnávač letenek je na trhu

Cestování získalo jiný rozměr. Mobilní aplikace Tabletenky umožní nákup letenky kdekoliv a kdykoliv. Za chůze, v tramvaji, nebo ve spěchu mezi schůzkami si uživatelé mohou koupit letenku do vybrané destinace. Navíc za nejvýhodnější cenu.

Nákup letenek je atraktivnější než kdy jindy. Nově se dají letenky objednávat přes tablety a mobilní telefony značky Apple. První česko-slovenský srovnávač cen letenek tohoto druhu vymyslela společnost AARON GROUP. Revoluční marketingový tah bude odhadem využívat 16 významných cestovních kanceláří a prodejců letenek v Česku a na Slovensku.

AARON GROUP vytvořila mobilní aplikaci Tabletenky, která uživatelům pomůže najít nejvýhodnější cenu letenky. Během pár vteřin zákazník porovná ceny osmi konkurenčních prodejců a získá tak okamžitý přehled o aktuální nabídce. „Aplikace funguje jako oblíbené srovnávače cen, které porovnávají nabídky od různých prodejců podle zadaných parametrů,“ uvedl jednatel společnosti Zdeněk Hoffmann.

Tabletenky budou v první fázi k dispozici pro všechna zařízení značky Apple, tedy pro iPhone, iPad a iPod Touch s verzí operačního systému iOS 4,3 a vyšší. „Verze Tabletenek pro operační systém Android bude k dispozici na začátku příštího roku,“ dodal Hoffmann.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *