On-line

Giant připravil pro Henkel ČR hokejový portál

Získat přehledně veškeré informace o Mistrovství světa v hokeji 2013, zahrát si flashovou hru nebo vyhrát v kvízu PlayStation 3, to vše umožňoval interaktivní hokejový portál www.ms-v-hokeji.cz, který pro Henkel ČR připravila společnost Giant interactive. Portál během mistrovství zaznamenal více jak milion návštěv.

„Cílem portálu, bylo detailně informovat fanoušky o průběhu hokejového šampionátu. Portál nabízel zpravodajství z mistrovství, přehledné tabulky a rozpisy zápasů. Na webu nechyběla ani zábava a soutěže spojené s hokejem. Hlavním cílem portálu bylo šíření povědomí o značce Ceresit a užší propojení značky Ceresit se sponzorstvím MS v hokeji,“ uvedl ředitel společnosti Giant interactive Patrik Bajer.

Hokejové portály připravuje Giant interactive pro značku Henkel již od roku 2009. „Portál si rok od roku získává více návštěvnosti. Již v roce 2011 jej navštívilo v průběhu mistrovství přes milion návštěvníků. Portál je propojen i s facebookovou stránkou, kde fanoušci mohou sdílet své dojmy – ta získala v průběhu mistrovství několik tisíc nových příznivců. Pochopitelně nechyběla ani mobilní verze portálu,“ dodal Patrik Bajer.

Pro ještě větší zábavu připravila společnost Giant interactive na hokejovém portále i interaktivní hru, ve které mohou fanoušci vyzkoušet své hokejové umění ve střelbě na brankáře alespoň prostřednictvím počítače. Jejich znalosti pak také prověřil zábavný kvíz, v jehož rámci se hrálo o PlayStation 3 společně s hrou NHL 2013. Testovány byly znalosti produktů značky Ceresit a hokeje.

Kromě toho připravila značka Ceresit pro hokejové fanoušky i velkou spotřebitelkou soutěž s mottem „Buď u toho. Buď ve hře!“, o které informovaly stránky www.pojedfandit.cz. „Zákazníci, kteří zakoupili produkty Ceresit mohli vyhrát zájezd na hokejové mistrovství světa i další atraktivní ceny,“ doplnil David Krčka, produktový manažer značky Ceresit.

Webový projekt o hokejovém mistrovství světa z dílny společnosti Giant, která se stará zároveň o jeho internetový marketing, byl připraven i pro slovenské fanoušky na www.ms-v-hokeji.sk.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *