On-line

Nový web GE Money Auto v moderním designu a s unikátní poradnou

Nové webové stránky www.gemoneyauto.cz mají moderní a přehledný design a jsou plně optimalizované i pro mobilní telefony. Jednoduchá struktura nového webu zákazníkům podstatně usnadňuje hledání informací o financování vozů, věrnostním PROGRAMU+ či kontaktů na nejbližší finanční konzultanty GE Money Auto. Zásadní inovací webu je pak PORADNA pro motoristy, jejíž originální řešení je unikátní v českém i evropském měřítku.

„Chtěli jsme klientům nabídnout stránky, na kterých okamžitě najdou vše důležité. Prostřednictvím nového webu si například mohou snadno ověřit, že vůz není kradený či během pěti kliknutí zjistit přesné podmínky financování vozu, o který mají zájem,“ říká marketingový manažer GE Money Auto Jan Kemza a dodává: „Díky optimalizaci webu pro chytré telefony si klienti snadno spočítají měsíční splátky na naší autoKALKULAČCE kdykoliv a kdekoliv, například přímo v autosalonu.“

autoKALKULAČKA se nyní zobrazuje rovnou na úvodní stránce a šetří tak klientům čas. Mezi její hlavní výhody patří, že není třeba zadávat žádný kontakt a závazný návrh na financování vozu mají zájemci okamžitě k dispozici. Zákazníci, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu s finančními konzultanty, mohou na novém webu zanechat své telefonní číslo a zástupci GE Money Auto je sami kontaktují. Stránky umožňují také jednoduché vyhledávání emailových a telefonních kontaktů na nejbližší finanční konzultanty podle toho, kde si zákazníci vůz kupují.

Zájemci, kteří ještě nejsou rozhodnutí pro konkrétní vůz, mají k dispozici aktuální nabídku partnerského webu cars.cz, která se zobrazuje přímo na webu gemoneyauto.cz. Všem novým i stávajícím klientům je pak určena PORADNA. Ta obsahuje instruktážní videa, kde se motoristé dozvědí, jak se zachovat při nejčastěji řešených situacích, například co dělat při pojistné události. Jsou zde také důležité dokumenty či návody ke stažení.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *