ICT

Začíná soutěž NezapomenutelnéLéto.cz

Letní měsíce a především prázdniny znamenají pro internet jistý útlum. Pokusit se změnit tento trend je cílem webových stránek www.nezapomenutelneleto.cz, které návštěvníkům nabízí interaktivní hru. Pobavit se a zasoutěžit si o zajímavé ceny je možné do 31. července.

Hra je určena všem, kteří se zaregistrují na stránkách soutěže. Podle návodu a pravidel soutěže pak soutěžící hledají na webových stránkách otázky. Odpovědi zasílají pomocí SMS zprávy, za každou správnou odpověď získá hráč body. Ten, kdo během celé hry nasbírá největší počet bodů, získá digitální videokameru. Druhé místo v soutěži je oceněno digitálním fotoaparátem a třetí televizorem s plochou obrazovkou. S prázdnou neodejde prvních padesát soutěžících.

Akce NezapomenutelnéLéto.cz probíhá především na internetu, ale nejen tam. Organizátorem soutěže je elektronický obchod www.HiFiShop.cz, který věnoval hlavní ceny výhercům. Mediálními partnery soutěže jsou internetový portál Centrum.cz a rádia Kiss Hády a Kiss Praha. Právě upoutávky v rádiu by měly nalákat nové hráče, kteří nemají přístup k internetu. Stejný úkol budou plnit tzv. Kiss patrolky před nákupními centry. Lákadlem bude určitě také mobilní hlídka ve sportovním kabrioletu BMW Z4, která se bude pohybovat po celé České republice. NezapomenutelnéLéto.cz vyvrcholí vyhlášením výsledků a předáním cen 7. srpna na live akci s koncertem v Brně.

Zapojení rozhlasových stanic do propagace soutěže spolu s pořádáním koncertu by mělo výrazně rozšířit záběr akce www.NezapomenutelneLeto.cz. Přestože jde o poměrně netradiční způsob propagace spíše neosobního elektronického obchodování, pořadatel soutěže věří, že podobné akce mohou přinést internetovým obchodníkům nové zákazníky.

– red –

Čtěte také