banner_left
On-line

Nová prezentace www.magicwebdrive.cz

Co je publikační systém a co umožňuje? Jak snižuje náklady? Odpovědi na tyto a další otázky najde zájemce na nové interaktivní prezentaci www.magicwebdrive.cz publikačního systému MagicWebDrive. Web oficiálně představila agentura iMagic, která tento systém již několik let úspěšně vyvíjí a prodává.

MagicWebDrive.cz reaguje na vzrůstající zájem firem i státních institucí o intuitivně ovladatelný a komplexní publikační systém pro správu internetových stránek nebo intranetu. Potenciálním zákazníkům poskytuje dostatek potřebných informací při rozhodování. Díky získaným znalostem vědí, jaké funkce a parametry požadovat, a tak vybrat nejvhodnější řešení.

„Některé firmy se snaží prodávat primitivní administrační rozhraní, které vydávají za publikační systém. To je ale stejný rozdíl jako mezi motokárou a limuzínou,“ upozornil Miroslav Renda, technický ředitel iMagicu, na další důvod vzniku serveru.

Obsah klade důraz na osobní reference a případové studie zákazníků. Nechybí „success stories“ firem Pribina nebo scanservice a značky Author. Zájemce si také může systém sám vyzkoušet v testovací oblasti na některém ze tří vybraných a již realizovaných webů. K lepší orientaci v technických pasážích pomáhá slovníček vysvětlující pojmy jako modul, WYSIWYG či XML.

„Cílíme na tři skupiny – marketingové manažery a IT specialisty jako koncové zákazníky a na partnerské firmy, např. reklamní agentury nebo webová studia, které mají zájem o prodej systému MagicWebDrive svým klientům,“ vysvětlil Daniel Bezányi, obchodní ředitel iMagicu.

Publikační systém MagicWebDrive umožňuje pohodlnou správu obsahu internetu nebo intranetu. Za několikaletou dobu existence získal důvěru desítek firem a státních institucí. K nejvýznamnějším patří Aliatel, Národní památkový ústav či Pribina.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *