On-line

Et netera spouští první fázi ambiciózního projektu Knižníweb

Společnost ET NETERA, český dodavatel e-business řešení, spustila pro společnost Euromedia Group první fázi projektu Knižníweb. Tou je B2B část určená pro knihkupce.

Rozsáhlý portál Knižníweb společnosti Euromedia Group bude sloužit jak koncovým uživatelům, tak knihkupcům, nakladatelům a distribučním partnerům. První část, kterou ET NETERA spustila do ostrého provozu, je určena především pro knihkupce. Systém poskytuje knihkupcům aktuální informace o sortimentu a všechny funkce potřebné pro efektivní a rychlý nákup. Umožňuje jim snadno vytvářet objednávky, sledovat jejich stav, systém automaticky monitoruje novinky, nabízí ke stažení elektronické verze dokumentů. V této chvíli je v databázi přes 500 knihkupců.

Spuštění druhé fáze pro běžné návštěvníky, pro které bude připravena rozsáhlá nabídka knižních titulů, služeb a informací, je naplánováno na duben letošního roku.

Řešení vychází z dlouholetých zkušeností společnosti Euromedia Group s distribucí Slovanský dům. Systém je integrovaný na ERP NORIS, který slouží jako datový zdroj i pro distribuci knižního vydavatelství Euromedia „Kompletní nákupní portál stavíme nad vlastním systém jNetPublish, který jako backendový systém využívá LCS Noris. Celý systém pak ve finále umožní nejen jednoduše aktualizovat a spravovat obsah, ale i poskytovat zákazníkům individuální služby na základě jejich preferencí,“ řekl Jiří Štěpán, senior business konzultant společnosti Et netera.

„V průběhu tak velkého projektu se vyskytlo několik poměrně zásadních změn. Rozhodli jsme se spustit v prvním kroku B2B řešení, garantující rychlejší návratnost investice a dále se věnovat přípravě sekce B2C. Flexibilní přístup společnosti Et netera potvrdil správnost našeho rozhodnutí zvolit Et neteru coby komplexního dodavatele a je dobrým předpokladem, že celý projekt bude včas a kvalitně realizován.“ řekl Pavel Svoboda, ředitel IT a provozu společnosti Euromedia Group.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *