On-line

Společnost SEKYRA Group spustila nové webové stránky

Svou novou webou prezentaci představila v lednu česká developerská společnost SEKYRA Group (http://www.sekyragroup.cz/). Proměna souvisí se změnou korporátní identity a zavedením nového loga.

Užitečné a především aktuální informace na nich naleznou jak stávající a potenciální klienti, tak i partneři, široká veřejnost a média.

„Webové stránky odráží duch celé společnosti. Jelikož jsme dynamická firma, i naše stránky musí tuto dynamičnost reflektovat,“ uvedla Petra Zdeňková, mluvčí společnosti SEKYRA Group. Zmiňovaná dynamičnost nespočívá jenom v moderním a progresivním grafickém řešení, ale také ve změně způsobu obsluhy stránek, která totiž umožňuje pravidelnou aktualizaci všech rubrik včetně doplnění obrazových příloh k chystaným nebo již dokončeným projektům.

Podle Zdeňkové je nová koncepce stránek zaměřena především na maximální informativnost, ale také na přehlednost. „Každý otvírá naše stránky s jiným záměrem, již z menu však musí být jasné, kde lze požadované informace nalézt,“ dodala.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *