On-line

Eurotel přináší rozšířenou exkluzivní nabídku obsahových služeb k SuperStar

S blížícím se finále druhého ročníku populární reality show Česko hledá SuperStar navazuje společnost Eurotel Praha, spol. s r.o. na loňskou úspěšnou spolupráci s tímto pořadem a uvádí opět exkluzivní nabídku služeb pro mobilní telefon. Nabídka zahrnuje speciální multimediální obsah všech finalistů soutěže ve formě polyfonních vyzváněcích melodií, log, MMS a aktuálních informací, díky kterým si zákazníci mohou napínavou reality show přiblížit přímo ve svém mobilním telefonu.

Všichni příznivci soutěže Česko hledá SuperStar mají od května možnost popovídat si o svých favoritech přes SMS v rámci chatové skupiny STAR, dále mohou najít na internetových stránkách Eurotel-Live! speciální menu věnované profilům talentovaných soutěžících, průběžným výsledkům včetně možností zaslat si tapetu svého favorita či nastavit uvítací melodii shodnou s melodií, kterou zpíval některý z finalistů. Stejně jako loni i letos bude připravena žádaná Karaoke Java hra, která dovoluje přehrávat skladby společně s textem, zobrazeným na displeji mobilního telefonu.

„Na základě úspěchu loňského ročníku Česko hledá SuperStar, kdy jsme kromě televizního hlasování nabídli našim zákazníkům další možnosti, jak být v kontaktu se svým hvězdným favoritem díky mobilnímu telefonu, přinášíme i letos speciální nabídky spojené s touto reality show,“ řekl Andrei Marc Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o.

Eurotel ve spolupráci se soutěží Česko hledá SuperStar připravil také speciální wapové menu na portálu Eurotel Live!, kde se všichni příznivci této reality show mohou seznámit s profily finalistů, dozvědět se výsledky a další zajímavé informace ze zákulisí televizní soutěže. Kromě toho si zákazníci, kteří vlastní telefon podporující přehrávání videa, budou moci stáhnout i krátké videoklipy.

A v neposlední řadě, všichni zákazníci Eurotelu, kteří se zapojí do naší SMS hry a pošlou SMS zprávu se slovem SUPERSTAR na cislo 999235, budou mít příležitost vyhrát vstupenky na finálový večer Česko hledá SuperStar, jeden z 10 mobilních telefonů LG 3310 nebo 30 LG mp3 přehrávačů. Cena herní SMS je pouze 10,- Kč včetně DPH. Hra trvá do 3.6. 2005.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *