On-line

Telecom převlékl web služby Internet Expres

ČESKÝ TELECOM přepracoval web své klíčové služby Internet Expres nabízející vysokorychlostní internet prostřednictvím pevné linky.

Změna designu byla svěřena společnosti SYMBIO Digital, s. r. o., která je rovněž autorem současné verze internetových stránek ČESKÉHO TELECOMU oceněných BestWeb 2003. Cílem rekonstrukce webu www.internetexpres.cz je především přinést uživateli vyšší komfort ovládání a snadnější přístup k informacím.

Počet uživatelů vysokorychlostního internetu ČESKÉHO TELECOMU se zvyšuje, proto ČESKÝ TELECOM připravil pro uživatele služby a potenciální zákazníky přehledný, vizuálně atraktivní a informačně bohatý server, který jim zpřístupní ovládání služby spolu s informacemi a zároveň usnadní rozhodování a umožní okamžitou objednávku.

„Nový web Internet Expres pro nás neznamená pouze rekonstrukci webových stránek, přináší inovaci stylu on-line komunikace, který chceme uskutečňovat v nejbližší budoucnosti,“ komentuje spuštění nového webu Pavel Foršt, manažer elektronických médií ČESKÉHO TELECOMU a dodává: „Snažíme se budovat dlouhodobá obchodní partnerství, a proto oceňujeme pochopení našich potřeb a kvalitní podporu ze strany našeho dodavatele, firmy SYMBIO.“

Nový web rozhodně nebude mít o nové návštěvníky nouzi. Od 1.června 2005 přináší ČESKÝ TELECOM nové varianty služby Internet Expres. Celkem osm nových služeb pro domácnosti i firmy, až 40× vyšší rychlost než u vytáčeného připojení již od 399 Kč měsíčně. Tak lze stručně představit novou nabídku neomezeného přístupu k internetu se značkou Internet Expres.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *