On-line

Server Slevy.cz spuštěn

Firma Slevy.cz oznamuje spuštění nového českého internetového katalogu slev. Slevový portál je k nalezení na jedinečné adrese http://www.slevy.cz, která je velmi snadno zapamatovatelná a jasně vyjadřuje smysl jeho obsahu.

Jádrem celého projektu je zejména snadno prohledávatelný katalog zlevněných výrobků s možností územního členění a členění podle typu obchodu a snadno tisknutelné slevové kupóny s širokou možností jejich uplatnění od restaurace až po rekonstrukci bydlení. Dále jsou zde k nahlédnutí akční letáky v elektronické podobě, které jsme všichni zvyklí dostávat do našich poštovních schránek.

Pro návštěvníky nového portálu Slevy.cz jsou připraveny také soutěže s možností výhry zajímavých cen.

Skutečnost je taková, že mezi základními službami, které Internet nabízí, vévodí možnost vyhledávání informací. Cesta k nim však může být nepříjemně dlouhá, zvláště pokud se jedná o informace o výhodných nabídkách, roztroušených na mnoha různých místech.

Cílem tohoto projektu je soustředit tyto nabídky na jednom přehledném místě a maximálně tím zjednodušit našim uživatelům přístup k takovýmto informacím.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *