On-line

ACTIVA fakturuje elektronicky již pětině klientů

Společnosti ACTIVA se postupně daří v pravidelné komunikaci s klienty přecházet z papírové na elektronickou formu. Od začátku letošního roku nabízí klientům možnost zasílání daňových dokladů elektronicky. V současné době je tímto způsobem klientům společnosti ACTIVA zasíláno více než 30 procent z celkového objemu daňových dokladů. Stále většímu zájmu zákazníků se těší rovněž internetový obchod, jehož obrat se blíží k hranici 50 procent.

„Společnost ACTIVA stále hledá nové způsoby, jak zjednodušit a zrychlit pravidelnou komunikaci s klienty a minimalizovat její chybovost. V České republice jsme se stali průkopníky v elektronickém zadávání objednávek a poté, co se nám i klientům tento způsob osvědčil, jsme letos přišli s novinkou – elektronickým poskytováním daňových dokladů,“ prohlásil Martin Holoubek, vedoucí obchodní zástupce společnosti ACTIVA. Jak dále uvedl, elektronický způsob fakturace, nabízený společností ACTIVA, je plně v souladu s českou legislativou a splňuje všechny bezpečnostní požadavky.

Elektronická fakturace probíhá formou zasílání dokumentů ve formátu .pdf chráněných elektronickou značkou, která je po technické stránce shodná s elektronickým podpisem. Výhodou je jednoduché nakládání s těmito dokumenty a snadná archivace. Z praktické aplikace elektronické fakturace rovněž vyplývá časová a finanční úspora, zrychlení procesů a šetření životního prostředí.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *