On-line

Mail2web.com pro iPhone od Apple

Společnost mail2web.com světová jednička v oblasti mobilní komunikace a řešení oznámila, že bude poskytovat služby podporující nový telefon iPhone, který nedávno představila společnost Apple.

iPhone je nedočkavě očekávaný mobilní telefon od společnosti Apple. Přístroj se může pochlubit zcela revolučním dotykovým displejem a uživatelským rozhraním, takže bude zajímavou novinkou jak pro zákazníky, kteří upřednostňují technické funkce, tak pro ty, kteří preferují osobitý styl.

Společnost mail2web.com poskytuje zákazníkům a firmám takové služby, aby měli neustále synchronizovány všechny důležité informace na počítači s mobilním telefonem. S využitím platforem Exchange Server a SharePoint Services společnosti Microsoft, představuje mail2web.com mobilní virtuální kancelář, kterou mohou uživatelé využívat kdekoli.

„Poskytujeme služby 16 milionům zákazníků ve 220 zemích s podporou v 26 jazycích. Je pro nás ctí, že můžeme nyní nabídnout své služby i uživatelům přístrojů iPhone,“ řekl Stephen Nichols, ředitel marketingu společnosti mail2web.com.

„Mobilní telefony, které neumožňují přístup k důležitým informacím, jsou jako automobily bez navigačního systému. Můžete bez nich žít a nikdy si neuvědomíte, že vám něco chybí. Jakmile je však jednou zkusíte, neumíte si život bez nich představit. Spojení mobility a připojitelnosti je další vlnou internetové revoluce,“ řekl Tony Yustein, výkonný předseda představenstva společnosti mail2web.com.

Společnost mail2web.com nabízí služby zdarma nebo za měsíční poplatek do výše 9,95 amerického dolaru pro zákazníky a firmy, kteří chtějí mít přístup ke svým emailům a dalším důležitým informacím, jako je kalendář, kontakty, seznam úkolů a důležité složky a chtějí je sdílet se svými přáteli nebo kolegy. S použitím technologie ActiveSync a PUSH společnosti Microsoft je jakákoli výměna informací mezi několika počítači a mobilními přístroji otázkou několika vteřin. Tato technologie prakticky eliminuje potřebu zvláštních přístrojů, jako jsou například telefony BlackBerry. Společnost je schopna dodávat stejné informace stejnou nebo dokonce větší rychlostí a se stejným nebo dokonce lepším zabezpečením. Zákazníci i firmy mají nyní větší svobodu ve výběru telefonu a bezdrátového operátora. Službu BlackBerry si lze plně vychutnat pouze se speciálním hardwarem BlackBerry a se specifickými plány dat od bezdrátových operátorů. Naopak uživatelé technologie Microsoft ActiveSync PUSH a firmy si mohou vybrat z celé řady mobilních telefonů jako například přístrojů Windows Mobile, Nokia, SonyEricsson, Samsung, Motorola a nebo poslední novinku iPhone.

Společnost mail2web.com, která je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft (Microsoft Gold Certified partner with Excellence), byla první firmou, která umožnila zákazníkům využívat tuto technologii zdarma prostřednictvím služeb mail2web.com LIVE.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *