On-line

Společnost xBizon přinese na český internet originální projekty

Do prostředí českého internetu vstupuje nová společnost xBizon, jež se hodlá soustředit na vytváření originálních a plně profesionálních projektů z oblasti médií a služeb. Její tvůrčí tým je složen ze skupiny odborníků se zkušenostmi z internetových i tištěných periodik. První z projektů představí xBizon v průběhu několika příštích dnů.

Do dvou let hodlá xBizon vybudovat síť profesionálních internetových projektů z mnoha oborů, které přinesou na český internet nové myšlenky, stejně jako svěží pohled na stávající problematiku. Tvůrčí tým společnosti má již nyní rozpracováno několik webových portálů, jež se dočkají postupné realizace v nadcházejících měsících.

Tvářemi nově vzniklé společnosti jsou bývalí zaměstnanci mediálního domu Computer Press, Kamil Gric a Jan Morkes, kteří se v minulosti podíleli na vedení magazínu Doupě nebo čtrnáctideníku Computer. „Cílem naší společnosti je přinášet na český internet nové projekty z oblasti médií a služeb, které zde doposud chybí, nebo nejsou realizovány profesionálně,“ nastiňuje směr, kterým se firma hodlá vydat, její ředitel Kamil Gric. „V současné době plánujeme uvádění 2–3 projektů ročně. Jejich množství a termín spuštění ale závisí především na tržních příležitostech, případně na potenciálu každého z nápadů, které dnes máme uschovány takříkajíc v šuplíku,“ dodává.

„V současné době finišují přípravy prvního z našich mediálních projektů, který blíže představíme v průběhu několika dní,“ prozrazuje Jan Morkes, media manager společnosti xBizon, s.r.o. „Půjde o spotřebitelský magazín v oboru, kterému doposud chybí zaštítění v podobě skutečně profesionálního média. Právě to hodláme čtenářům nabídnout spolu s tím vůbec nejdůležitějším – ověřenými a nezaujatými informacemi,“ vysvětluje.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *