Obchod

Interspar představuje novou bohatou nabídku vín

Nový katalog vín, který představuje ucelenou nabídku vín tuzemských a vín z celého světa, připravil pro své zákazníky a příznivce dobrého vína obchodní řetězec Interspar. Interspar navíc sortiment vína rozšířil o více než sedmdesát novinek, především tuzemských vín přívlastkových a o prestižní značky vín z celého světa. V katalogu jsou také představeny jednotlivé vinařské regiony a nechybí ani oblíbená vína, která doporučuje sommelier Intersparu.

Vinný katalog je rozdělen do několika částí. Na první straně je připraveno Svatovavřinecké víno, které je za jedinečnou cenu exkluzivně k dostání pouze v Intersparu. Další dvě strany jsou věnovány nabídce tuzemských bílých vín a na ty navazují dvě strany nejlepších červených vín od tuzemských vinařů. Na dalších šesti stranách zákazníci najdou vína z celého světa, cenově výhodné nabídky a prestižní značky. Katalog nabízí nejen exkluzivní výrobky, které jsou k dostání pouze v síti Interspar, novinky, ale také cenově zajímavé akční nabídky se zaměřením na akce 1+1 zdarma.

Jednou z exkluzivních novinek, které Interspar jako jediný obchodní řetězec svým zákazníkům ve vinném katalogu nabízí, je sekt prvotřídní kvality Schlumberger White Secco. Toto lehké, svěží, harmonické víno s ovocným podtónem, jemným perlením, vyváženou kyselostí a mimořádným charakterem, zraje podle metody Traditionelle v lahvi a následně je protřepáno. Nejznámější rakouský suchý sekt se doporučuje servírovat jako aperitiv a to při teplotě 6 – 8°C.

Další novinkou ve vinném katalogu je z vinařské oblasti Morava Rulandské modré 2006 pozdní sběr SPAR. Jedná se o víno vyrobené exkluzivně pro společnost SPAR ČOS s použitou technologií řízeného kvašení s následným ročním zráním v barrique sudech. Podmanivá vůně drobných lesních malin a lesních jahod je v chuti příjemně doplněna svěží ovocitostí a čokoládovým perníkem. Víno vynikne v kombinaci s telecím ragú se žampiony a brokolicí. Skvěle se snoubí s měkkými sýry s bílou plísní.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *