banner_left
Obchod

Import Volkswagen Group nahrazuje oběh papírů elektronickým řešením

Firma Software602 dodá společnosti Import Volkswagen Group technologii a služby potřebné pro odstranění oběhu papírových dokumentů a urychlení administrativních činností. Inteligentní formuláře 602XML budou využívat zaměstnanci společnosti i prodejci vozů Volkswagen, Audi a Seat.

Nasazení inteligentních formulářů 602XML usnadní a urychlí vytváření výkazů i řešení běžných pracovních situací v podniku (sledování docházky, žádosti o dovolenou, vyúčtování služebních cest apod.). Podstatným přínosem také je zajištění striktního dodržování všech pravidel – inteligentní formulář nemůže být odeslán, dokud není vyplněn úplně a správně, automatický oběh formulářů organizací zase neumožní vynechat jakýkoliv schvalovací krok.

Technologie, kterou Software602 dodává, umožní, aby zaměstnanci Import Volkswagen Group (IVG) systém nasadili převážně vlastními silami. Software602 poskytuje technickou podporu a poradenství založené na zkušenostech z organizací, které již podobné projekty realizovaly. V budoucnu bude IVG schopen provádět změny bez podpory dodavatele, případně inteligentními formuláři pokrýt další oblasti (elektronické faktury, nákupní administrativa apod.)

Základním prvkem řešení jsou inteligentní formuláře 602XML. Uživatel dostává na obrazovku svého počítače obraz papírového dokumentu, na který je zvyklý, ale s vyplněním mu pomáhá inteligence vestavěná ve formuláři (nápověda, kontrola, kalkulace apod.). Vyplněný formulář je podepsán digitálním podpisem a obíhá elektronickou cestou, data do něj vyplněná jsou přímo přenášena do jiných informačních systémů. „Z našeho pohledu je důležité, že máme všechny výhody informačního systému, aniž by se uživatelé museli učit něco zásadně nového,“ říká Mirka Cimrová (Communication and Publication Manager Import Volkswagen Group) „Vyhovuje nám také flexibilita inteligentních formulářů 602XML. Žádný běžný informační systém by nebylo možné tak snadno přizpůsobit našim potřebám.“

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *