On-line

Nový web Konta BARIÉRY je na světě

Po třech měsících příprav byla spuštěna nová verze internetových stránek Konta BARIÉRY. Nový web je vybaven přehledným systémem podsekcí s velkým množstvím informací, které využijí jak dárci, tak příjemci pomoci. Pro novináře vzniklo tiskové centrum obsahující nejnovější tiskové zprávy, archiv sahající až do roku 2003, možnost stažení fotografií a základní informace o Kontu BARIÉRY.

Lidé, kteří ještě váhají, zda přispívat právě handicapovaným spoluobčanům, se mohou podívat na konkrétní osudy a fotografie těch, kteří o pomoc teprve žádají. „Konto BARIÉRY je jednou z nejdůvěryhodnějších českých sbírek a my doufáme, že nový web nám pomůže ještě více zpřehlednit naše aktivity a přiblížit naší práci veřejnosti“, komentovala přínos nového webu Božena Jirků, ředitelka Konta BARIÉRY. „Vzhledem k blížícímu se termínu uzávěrky odevzdávání přiznání k dani z příjmů určitě přivítají přispěvatelé Konta BARIÉRY možnost elektronicky zažádat o potvrzení úlevy na dani za poskytnuté příspěvky“, dodala Jirků.

Dárci i další zájemci se mohou stát členy Klubu přispěvatelů, kteří jsou pravidelnými elektronickými Newslettery informováni o aktuálním dění v Kontu BARIÉRY.

Návrh nového webu připravovala po dobu tří měsíců společnost Ogilvy Interactive, Fyzickou podobu webu pak vytvořila společnost Emwac Group s.r.o., která bude i nadále jejím správcem. Redakční systém pro nový web poskytuje zdarma firma Kentico.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *